Produkcja mebli

Fabryka „Meble Bełchatów” specjalizuje się w produkcji mebli kuchennych.
Meble kuchenne Bełchatów cieszą się dużym zainteresowaniem klientów przede wszystkim za bardzo atrakcyjna cenę. Wykonane są z bardzo dobrych płyt laminowanych, z płyt typu mdf malowanych i foliowanych i z drewna. Oferta zawiera także fronty drewniane, drewniane z elementami metalowymi.
Każde zlecenie nawet nawet najbardziej niestandardowe traktowane jest indywidualnie. Po wstępnym zarysie projektu klienta następuje weryfikacja przez projektanta wraz z pomiarem i ewentualnym wyborem rodzaju materiału , koloru itp.
Gdy wstępny projekt jet gotowy i zatwierdzony przez klienta następuje etap produkcji. Klient oczywiście może kontrolować postępy i nanosić ewentualne poprawki. Gdy cały proces produkcji jest zakończony następuje montaż mebli kuchennych Bełchatów. Wszystkie urządzenia agd do zabudowy są odpowiednio wcześniej zabierane od klienta i kompletowane do mebli kuchennych. Na życzenie firma może sama dokonać zakupu potrzebnych urządzeń agd. Na meble Bełchatów, meble kuchenne i szafy wnękowe Bełchatów wydawana jest stosowna gwarancja.
Meble naszej firmy do meble z najwyższej półki za rozsądną cenę. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą katalogową i stroną internetową.

 

Ten artykuł został opublikowany w kategorii: Meble.