Oferty pracy – Rzeszów

Fabryka „Meble Rzeszów” poszukuje osoby na stanowisko konsultant – przedstawiciel.
Potrzebujemy młodej, solidnej osoby do obsługi Międzynarodowych Targów Meblowych odbywających się w Łodzi na przełomie października i listopada.
Do obowiązków konsultanta należy profesjonalna obsługa naszego firmowego stanowiska to jest: udzielanie informacji dotyczącej profilu działalności firmy, przedstawianie oferty firmy, wykonywanie innych niezbędnych działań mających na celu promowanie firmy na rynku. Szczególny nacisk kładziemy na promowanie nowej linii mebli: meble kuchenne Rzeszów i szafy wnękowe Rzeszów. Znajomość branży będzie na pewno atutem, aczkolwiek nie jest wymagane. Liczy się chęć do pracy i gotowość do nauki. Potencjalny konsultant zostanie odpowiednio przeszkolony i zaznajomiony ze wszystkimi etapami produkcji od projektu po montaż.
Od kandydatów wymagamy maximum zaangażowania, umiejętności pracy w zespole, pełnej dyspozycyjności na czas targów.
Oferujemy możliwość rozwoju, samodzielność w podejmowaniu decyzji, tworzeniu bazy ewentualnych klientów. Za dobrze wykonaną pracę proponujemy dobre wynagrodzenie ( podstawa plus premia).
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Życiorys i list motywacyjny prosimy wysyłać na poniższy adres mailowy.

 

Ten artykuł został opublikowany w kategorii: Meble.